ERÄJAKO SEURAT

SML:N KYMEN PIIRIN MESTARUUSAMMUNNAT JOUTSENOSSA 2.7.2017

Luodikossa järjestäjä ei ole varannut jakkaroita, joten jakkaraa käyttävän on tuotava oman jakkaransa.

ERÄJAKO SEURAT

HIRVI LUOD HAUL TRAP
Leinonen Esa Anjalan Metsästysyhdistys M50 12:25
Mikkola Panu Anjalan Metsästysyhdistys M 11:55 8:30 11:15
Salmi Mirja Anjalan Metsästysyhdistys N 9:05
Toimela Tiina Anjalan Metsästysyhdistys N50 11:55 9:05
Virtanen Hannu Anjalan Metsästysyhdistys M60 13:10 14:35
Teitto Katri Anttilan Erämiehet N 10:50
Pylsy Timo Etelä-Saimaan Ampujat M 9:00
Suoknuuti Jussi Etelä-Saimaan Ampujat M50 10:15 12:00
Vasara Seppo Etelä-Saimaan Ampujat M60 9.25 12.30
Kaipia Juha Haapajärven Metsästysseura M50 9:40 8:45
Kaipia Tommi Haapajärven Metsästysseura S17 11:25 8:45
Pennanen Pasi Haavikon Erä M 9.40 12.10
Soini Pekka Haminan Erämiehet M60 13.10
Taponen Markku Heinlahden Metsästysyhdistys M70 10:40
Korsu Irina Hujakkalan My N 10:15
Vauhkonen Laura Hämäläisen Metsästysyhdistys N 10:15
Eskola Ailo Jaalan Metsästysseura M80 9:50 11:00
Heikkinen Taisto Jaalan Metsästysseura M70 13:10 15:25
Penttilä Antti Jaalan Metsästysseura M 9:50 12:30
Penttilä Jarkko Jaalan Metsästysseura M 9:25 12:00
Taskinen Annika Jaalan Metsästysseura S15 11:55 9:05
Taskinen Olli Jaalan Metsästysseura S20 11:05 12:00 8:30 9:20
Poutanen Vesa Kannaksen Metsästysyhdistys M60 13:10 14:20
Heikkilä Jyrki Kaukaan Riistamiehet M50 9:05
Helminen Aki Kirjavalan Erämiehet M50 9:40 12.25
Kähkönen Heikki Kirjavalan Erämiehet M 9:50 8:30 11:15
Lappalainen Pasi Kirjavalan Erämiehet M 9:40 8:45
Paajanen Olli Kirjavalan Erämiehet M60 12:35 14:00
Pekonen Reijo Kirjavalan Erämiehet M80 13:45
Tervonen Juha Kirjavalan Erämiehet M 9:05 11:35
Torvinen Matti Kokkolanjoen Erämiehet M60 13:10 14:35
Torvinen Pauli Kokkolanjoen Erämiehet M60 13:45
Pulkka Matti Korvenkylän Erä-71 M70 9:00 12:00 13:25
Hämäläinen Juhani Kurvilan Metsästysyhdistys M70 12:00 13:45
Pukki Jaakko Kurvilan metsästysyhdistys S20 11:25 9:40
Ronkanen Sampo Kurvilan Metsästysyhdistys M60 12:35 14:00
Lankinen Juhani Kuusankosken Riistamiehet M80 11:30 10:30
Niskanen Teemu Kuusankosken Riistamiehet M 11:05 10:00
Ahtiainen Antero Kympin Kyttääjät M60 12:30
Ahtiainen Heikki Kympin Kyttääjät M 10.15 11:00 8:45
Ahtiainen Ville Kympin Kyttääjät M 9:25 12:30
Suikkanen Jesse Kympin Kyttääjät M 8:30 11:35
Suuronen Janne Kympin Kyttääjät M 9:05 11:35
Tiainen Tapani Kympin Kyttääjät M50 11:55 10:15 8:45
Friman Petri Lapjärven Seudun Metsästysyhdistys M50 9:40 12:25
Takanen Jouni Lapjärven Seudun Metsästysyhdistys M50 10:40 12:00
Taipale Markku Lemin Riistamiehet M50 10:15
Huhtinen Kalevi Luumäen Metsästysseura M80 14:35
Huomolin Ville Luumäen Metsästysseura M 9:00 11:00
Kangaskolkka Matti Luumäen Metsästysseura M60 12:35 13:45
Kangaskolkka Paavo Luumäen Metsästysseura M 8:30 11:00
Karhu Ari Luumäen Metsästysseura M50 10:15 11:30
Kuhmonen Jari Luumäen Metsästysseura M 9:05 12:10
Näppi Karri Luumäen Metsästysseura M 9:05
Sairanen Raimo Luumäen Metsästysseura M60 12:35 14:00
Vanhalakka Arto Luumäen Metsästysseura M50 10:15 12:00
Vanhalakka Mikko Luumäen Metsästysseura M 10:40 12:30
Peltonen Kirsi Matarojan Metsästysyhdistys N 10:15
Peltonen Sini Matarojan Metsästysyhdistys N 10:50 9:05
Seppälä Markku Matarojan Metsästysyhdistys M60 12:35 14:20
Tani Karri Matarojan Metsästysyhdistys M 9:40 11:50
Kimmo Ahti Miehikkälän Pohjoinen MY M70 9:50 11:00
Kuronen Kari Mk Paukku M70 13:45
Nieminen Tommi MK Paukku M 9:25
Töyrylä Juha MS Haukku M 11:50
Heikkilä Ossi MS-Sport M70 11:30 10:00
Lahti Kari MS-Sport M80 11:30 10:30
Laari Juhani Munteen Metsästysseura M70 12:00 13:45
Hirvi Marjut Muukon Erämiehet N 10:50 9:05
Loikala Aki Muukon Erämiehet M 9:05
Suoknuuti Kalle Muurolan Metsästäjät M 10:50 9:20
Suoknuuti Mikko Muurolan Metsästäjät M 12:10
Aurala Esa Myllykosken Ampujat M50 10:15 11:30
Kähönen Pauli Myllykosken Ampujat M70 11:30 10:30
Peltola Jari Myllykosken Ampujat M 9:00 11:00
Puhakka Antero Myllykosken Ampujat M70 11:55 10:30
Lammi Antti Onkamaan Erämiehet M 11:55 8:30 11:15
Lammi Pertti Onkamaan Erämiehet M50 9:40 13:25
Korpi Kai Oravalan Metsästäjät M 9:05 11:15
Korpi Kalle Oravalan Metsästäjät S20 11:25 9:40
Tiainen Jarmo Parikkalan-Järvenpään MY M50 9:40 13:25
Vanhala Jere Pernoon Riistamiehet S20 10:50
Nikku Taisto Rajan Erä M80 11:30
Lehtinen Heikki Rajaseudun Erämiehet M70 13:45 15:25
Lönnqvist Tommi Rannikon Jahtimiehet M 9:05 11:35
Rossi Tuomo Rautjärven Erämiehet M60 12:00 14:20
Tupakka Petri Rikkilän ja Lähikylien Erämiehet M 9:05 12:10
Myllys Jyri Saaren Riistamiehet M 9:40 11:50
Pitkänen Lasse Saaren Riistamiehet M 8:30 11:15
Toivanen Jussi Saaren Riistamiehet M 9:05 11:50
Monto Jouni Salo-Äitsaaren Metsästysseura M60 9:50 12:00
Tuomainen Jarno Salo-Äitsaaren Metsästysseura M 9:00 11:30
Uosukainen Jouko Salo-Äitsaaren Metsästysseura M60 11:05 10:00
Värtö Mikko Salo-Äitsaaren Metsästysseura M50 9:25 11:30
Joronen Harri Simpeleen Metsästys- ja Ampumaseura M 9:00 11:30
Länsimäki Heikki Simpeleen Metsästys- ja Ampumaseura M50 10.15
Kaasinen Pekka Sirkjärven Metsästäjät M50 9:40
Hiironen Marko Sivatin Metsästysseura M 9:05 11:00
Korpela Jaakko Suur-Miehikkälän Metsästysyhdistys S20 10:50 9:20
Immonen Markku Suur-Selänpään Erämiehet M60 11:05 10:00
Lautamatti Taisto Suur-Selänpään Erämiehet M70 12:00 14:00
Virolainen Aulis Suur-Selänpään Erämiehet M70 13:45 15:25
Huikko Mika Särkisalmen Seudun Metsästysyhdistys M 8:30 11:00
Joronen Jani Särkisalmen Seudun Metsästysyhdistys M 8:30 11:00
Pitkänen Teuvo Särkisalmen Seudun Metsästysyhdistys M70 12:00 14:35
Roiha Matti Särkisalmen Seudun Metsästysyhdistys M50 9:40 12:25
Soikkeli Arto Särkisalmen Seudun Metsästysyhdistys M60 12:35 14:20
Hovi Ahti Tervaskankaan Erä M60 11:05 10:00
Hämäläinen Ari Tervaskankaan Erä M60 11:05 10:00
Hämäläinen Tommi Tervaskankaan Erä M 9:25 11:30
Rämä Jukka Tuohikotin Metsästysyhdistys M60 10:15 13:25
Rämä Juuso Tuohikotin Metsästysyhdistys S20 10:40 11:25 9:20
Pasi Veijo Turkian Erä M80 13:45 15:25
Lantta Lasse Turkian Eränkävijät S20 11:25 9:40
Peltonen Arto Turkian Eränkävijät M70 13:45 15:25
Sinkkonen Janne Uukuniemen Erämiehet M 8:30 11:35
Tikkinen Erno Uukuniemen Erämiehet S20 11:25 9:20
Nyman Olli Villikkalan Erämiehet M70 10:40
Pakkanen Veijo Virolahden Metsästysseura M60 9:50 11:00
Savukari Sirkka Virolahden Metsästysseura N50 11.30 12.30 9.40
Huuhilo Robert Välijoen My M 9:05
Heikkinen Lippo Ylänummen Metsästysyhdistys M80 10:30